Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Najtańsze przesyłki, usługi kurierskie krajowe i paczki - Firma KurierNet

 

   Przesyłki krajowe już od 12,62 zł brutto

Przesyłki paletowe już od 109 zł brutto

 

W Kuriernet.pl zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także Twój cenny czas. Wysoka jakość usług wcale nie musi być droga!

  • Nie wymagamy podpisywania umowy.
  • Nie wymagamy deklaracji limitu przesyłek.
  • Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była zawsze bardzo atrakcyjna a partnerzy biznesowi pewni i sprawdzeni. Zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi dostępne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Wystarczy się zarejestrować, aby móc wysyłać paczki
  • Nasz system przygotuje dla Ciebie listy przewozowe, w łatwy sposób będziesz miał wgląd do historii zamówień, wszystkie adresy zapiszesz w książce adresowej.
  • Posiadamy najbardziej elastyczny system planowania przyjazdu kuriera - zaplanujesz przyjazd kuriera z dokładnością nawet do dwóch godzin
  • Pewne i szybkie pobrania. Dla każdej przesyłki możesz ustalić indywidualny numer rachunku bankowego.
  • Bogata oferta usług krajowych do 60 kg , paletowych do 1000 kg, oraz przesyłki eksportowe do UE. Dodatkowe usługi tj. pobranie, ubezpieczenie, zwrot potwierdzonych dokumentów i in.
  • Bezpieczeństwo danych osobowych i płatności – zastosowane najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa pozwalają nam aby nasi Klienci mogli korzystać z serwisu bez obaw o bezpieczeństwo swoich danych

DOŁĄCZ DO GRONA UŻYTKOWNIKÓW KURIERNET !

 


Interesują Cię usługi kurierskie na najwyższym poziomie? W kręgu Twoich zainteresowań znajduje się firma kurierska, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów? Chcesz bez wychodzenia z domu, w sposób szybki i bezpieczny wysłać list lub paczkę? Chcesz płacić mniej za przesyłki kurierskie i mieć pewność, że zostaną one doręczone w odpowiednie ręce, a do tego w odpowiednim czasie? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres. Kuriernet.pl to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Najtańsze przesyłki kurierskie. Wysyłamy tanio, szybko i bezpiecznie
Nasza firma łączy innowacyjność, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Współpracujemy z największymi kurierami obecnymi na rynku polskim. Są to UPS POLSKA, DPD oraz K-EX. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług, jak również największą skuteczność doręczeń. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta na tanie paczki i przesyłki krajowe była zawsze bardzo atrakcyjna, a partnerzy biznesowi pewni i sprawdzeni.
Zadowolenie naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi są dostępne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko najtańsze przesyłki kurierskie, cennik przesyłek kurierskich ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta, ale także profesjonalizm na najwyższym poziomie, szeroki wachlarz usług, największa ilość doręczonych przesyłek oraz bezpieczeństwo danych osobowych i płatności. Dużym atutem naszej firmy jest również elastyczny system planowania przyjazdu kuriera, który pozwala zaplanować przyjazd kuriera z dokładnością nawet do dwóch godzin. W trosce o dobro naszych Klientów dbamy o to, aby tani kurier był dostępny bez żadnych zobowiązań. Jako jedni z nielicznych, nie wymagamy podpisywania umowy i deklaracji limitu przesyłek.

W ofercie mamy tanie paczki do Anglii, tanie paczki do Wielkiej Brytanii, tanie paczki do Niemiec, tanie paczki do Włoch, tanie paczki do Danii, tanie paczki do Holandii, tanie paczki do Francji, tanie paczki do Hiszpanii, tanie paczki do Słowacji, tanie paczki do Szwecji, paczki do Norwegii, paczki do Afryki Południowej RPA, paczki do Australii, paczki na Białoruś, paczki do Chin, paczki na Filipiny, paczki do Gruzji, paczki do Hong Kongu, paczki do Indii, paczki do Indonezji, paczki do Japonii, paczki do Kanady, paczki do Kazachstanu, paczki do Korei Poludniowej, paczki do Kostaryki, paczki do Meksyku, paczki do Mołdawii, paczki do Nowej Zelandii, paczki do Singapuru, paczki do Stanów Zjednoczonych, paczki do USA, paczki do Tajlandii, paczki Tajwanu, paczki do Turcji, paczki na Ukrainę, paczki do Wietnamu, paczki na Wyspy Kanaryjskie

 

Kuriernet_maksymalne_wymiary Kuriernet - jak obniżyć koszty paczek?

Infolinia:
0­-22­-266­-86­-32


biuro@kuriernet.pl

Skontaktuj się
z Nami!

Partnerzy:

Logotype-woozek-small_0x50 Logotype-joozek-small_0x50 Pemar_logo_kuriernet_0x50 LOGO_antyki_kuriernet_0x50 Logo_pachnij_kurier_0x50 Logo_kurierfabrykaczekolady_0x50 Instalpalst_0x50 Logo_nowe_BJM_150_0x50 Lapetit_0x50 Paradigma_0x50 Rawax_0x50 Logo_cart-pack_150x96_0x50 Viara_baner_150x100_0x50 Logo_inlis_0x50 Yamira_0x50 Coloraf(1)_0x50 Logo_jpg_0x50 Bhpsystem_0x50 Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50
Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: