Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Najtańsze przesyłki, usługi kurierskie krajowe i paczki - Firma KurierNet

 

Przesyłki krajowe już od 12,62 zł brutto.

 

 

W Kuriernet.pl zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także Twój cenny czas. Wysoka jakość usług wcale nie musi być droga!

  • Nie wymagamy podpisywania umowy.
  • Nie wymagamy deklaracji limitu przesyłek.
  • Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była zawsze bardzo atrakcyjna a partnerzy biznesowi pewni i sprawdzeni. Zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi dostępne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Wystarczy się zarejestrować, aby móc wysyłać paczki
  • Nasz system przygotuje dla Ciebie listy przewozowe, w łatwy sposób będziesz miał wgląd do historii zamówień, wszystkie adresy zapiszesz w książce adresowej.
  • Posiadamy najbardziej elastyczny system planowania przyjazdu kuriera - zaplanujesz przyjazd kuriera z dokładnością nawet do dwóch godzin
  • Pewne i szybkie pobrania. Dla każdej przesyłki możesz ustalić indywidualny numer rachunku bankowego.
  • Bogata oferta usług krajowych do 60 kg , paletowych do 1000 kg, oraz przesyłki eksportowe do UE. Dodatkowe usługi tj. pobranie, ubezpieczenie, zwrot potwierdzonych dokumentów i in.
  • Bezpieczeństwo danych osobowych i płatności – zastosowane najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa pozwalają nam aby nasi Klienci mogli korzystać z serwisu bez obaw o bezpieczeństwo swoich danych

DOŁĄCZ DO GRONA UŻYTKOWNIKÓW KURIERNET !

 


Interesują Cię usługi kurierskie na najwyższym poziomie? W kręgu Twoich zainteresowań znajduje się firma kurierska, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów? Chcesz bez wychodzenia z domu, w sposób szybki i bezpieczny wysłać list lub paczkę? Chcesz płacić mniej za przesyłki kurierskie i mieć pewność, że zostaną one doręczone w odpowiednie ręce, a do tego w odpowiednim czasie? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres. Kuriernet.pl to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Najtańsze przesyłki kurierskie. Wysyłamy tanio, szybko i bezpiecznie
Nasza firma łączy innowacyjność, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Współpracujemy z największymi kurierami obecnymi na rynku polskim. Są to UPS POLSKA, DPD oraz K-EX. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług, jak również największą skuteczność doręczeń. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta na tanie paczki i przesyłki krajowe była zawsze bardzo atrakcyjna, a partnerzy biznesowi pewni i sprawdzeni.
Zadowolenie naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi są dostępne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.
To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to nie tylko najtańsze przesyłki kurierskie, cennik przesyłek kurierskich ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta, ale także profesjonalizm na najwyższym poziomie, szeroki wachlarz usług, największa ilość doręczonych przesyłek oraz bezpieczeństwo danych osobowych i płatności. Dużym atutem naszej firmy jest również elastyczny system planowania przyjazdu kuriera, który pozwala zaplanować przyjazd kuriera z dokładnością nawet do dwóch godzin. W trosce o dobro naszych Klientów dbamy o to, aby tani kurier był dostępny bez żadnych zobowiązań. Jako jedni z nielicznych, nie wymagamy podpisywania umowy i deklaracji limitu przesyłek.

 

Kuriernet_maksymalne_wymiary Kuriernet - jak obniżyć koszty paczek?

Infolinia:
0­-22­-266­-86­-32


biuro@kuriernet.pl

Skontaktuj się
z Nami!

Partnerzy:

Logotype-woozek-small_0x50 Logotype-joozek-small_0x50 Pemar_logo_kuriernet_0x50 LOGO_antyki_kuriernet_0x50 Logo_pachnij_kurier_0x50 Logo_kurierfabrykaczekolady_0x50 Instalpalst_0x50 Logo_nowe_BJM_150_0x50 Lapetit_0x50 Paradigma_0x50 Rawax_0x50 Logo_cart-pack_150x96_0x50 Viara_baner_150x100_0x50 Logo_inlis_0x50 Yamira_0x50 Coloraf(1)_0x50 Logo_jpg_0x50 Bhpsystem_0x50 Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50
Kuriernet.pl ul. Żółkiewskiego 30, 05-200 Wołomin tel. 22 266 86 32, email: