Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Wysyłki kurierskie dla młodej firmy

KurierNet to obsługa kurierska na najwyższym poziomie i niezwykle atrakcyjna oferta cenowa. Korzystając z naszych usług każda nowa firma może skorzystać ze specjalnej promocji. Dzięki niej wszyscy nasi klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w biznesie mogą wysyłać swoje przesyłki tanio i szybko.


Wystarczy, że właściciel nowego biznesu wyśle do nas dokumenty potwierdzające założenie firmy oraz to, że działa na rynku od niedawna. W ramach specjalnego pakietu KurierNet Start otrzyma w prezencie abonament biznesowy na 90 dni! Wiemy, że początki działalności mogą być trudne i kosztowne. Dlatego staramy się pomóc nowym firmom w rozwoju.

Sklepy internetowe - oferta E-commerce

E-commerce, czyli handel elektroniczny jest dziś bardzo popularną metodą robienia zakupów. Wykonywanie transakcji online jest proste i wygodne, a oferta sklepów internetowych stale się poszerza. W handlu elektronicznym bardzo ważnym elementem jest szybka i bezpieczna dostawa produktów do zamawiającego.


Sklepy internetowe chcąc zapewnić swoim klientom szybką dostawę produktów coraz częściej korzystają z usług firm kurierskich. Niestety w niektórych przypadkach korzystanie z obsługi kurierskiej znacznie podnosi cenę transakcji. Współpraca z KurierNet daje sklepom możliwość zmniejszenia tych kosztów, dzięki licznym promocjom i abonamentom.

Dlaczego warto z nami?

Z KurierNet obsługa kurierska nigdy nie jest droga. Atrakcyjna cena usług, bezpieczeństwo i terminowość to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Na naszej stronie znajdują się dokładne informacje dotyczące możliwości obniżenia kosztów wysyłki. Oferujemy klientom interesujące opcje, między innymi pakiet promocyjny KurierNet Start dla nowych firm.

Kuriernet_maksymalne_wymiary Kuriernet - jak obniżyć koszty paczek? Kuriernet - Towary wyłączone Kuriernet - Przesyłki lotnicze Kuriernet - Duże gabaryty
Import

Rzetelna_firma

Infolinia:
0­-22­-266­-86­-32


biuro@kuriernet.pl

Skontaktuj się
z Nami!

Partnerzy:

Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 KURIERNET_logo_kolor_0x50 Logokex_0x50
Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: