Zmiana cennika DPD Export 2020/05/18

14-05-2020

Szanowni Państwo,

Branża transportowo – logistyczna w Polsce stale dostosowuje się do nowych warunków związanych z panującą pandemią oraz związaną z tym zmianą procedur logistycznych. Dodatkowo bieżąca sytuacja ekonomiczna, wzrost inflacji i kosztów pracy przekłada się to również na wzrost kosztów prowadzonej przez naszych Partnerów działalności. 

Powyższe spowodowało konieczność indeksacji cen usług kurierskich na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Do tej pory nie przekładaliśmy powyższych wzrostów cen paczek na naszych Klientów , ponosząc wyższe koszty działalności, jednak z uwagi na spełnienie oczekiwań jakościowych naszych klientów i odbiorców paczek również jesteśmy zmuszeni do indeksacji niektórych cen na przesyłki kurierskie.

Kurier DPD - paczki eksportowe

Zmiany cenników dla paczek eksportowych DPD zostaną wdrożone od 18/05/2020.

Zaktualizowany cennik będzie widoczny na naszej stronie w powyższym dniu. Aktualnie mogą Państwo znaleźć informację o stawkach pobierając załącznik.

Nowe stawki przypisane będą do wszystkich kont użytkowników.

Nie zatrzymujemy się - nowy kurier w naszej ofercie

Zdajemy sobie sprawę, że zmiany, zwłaszcza cen usług kurierskich, nie zawsze są miłe, ale nadal pracujemy, aby zapewnić Państwu jak najlepszą dostępność usług kurierskich.

Pod koniec przyszłego tygodnia w naszej ofercie pojawi się nowy przewoźnik eksportowy, który z pewnością będzie się cieszył dużym zainteresowaniem - kurier GLS.

Jest to sprawdzony przewoźnik międzynarodowy o wysokiej jakości usług.

Już teraz zapoznajcie się z cennikiem dla tego kuriera i stwórzcie swój plan wysyłkowy.

Kurier UPS w nowej odsłonie

Już teraz możecie korzystać ze zaktualizowanych stawek dla kuriera UPS. Na wybranych kierunkach zaktualizowaliśmy nasze stawki usług kurierskich.

Nowy cennik paczek eksportowych UPS dostępny jest już w porównywarce i śmiało możecie wycenić swoją paczkę.

 

W tych szczególnych i wymagających warunkach rynkowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę w najwyższej możliwej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że stabilny i wysokiej jakości serwis, jakim jest Kuriernet.pl, przełoży się na bezpieczeństwo biznesu i pozwoli Państwu odnieść rynkowy sukces.

 

Powrót