Tania paczka do Niemiec

paczki na fladze niemiec

Jak wysłać tanią paczkę do Niemiec

Najlepszym sposobem na dostawę paczki do Niemiec są usługi firm kurierskich. W naszym serwisie możesz porównać ceny kurierów i wybrać tanią paczkę do Niemiec w serwisie drogowym lub skorzystać z serwisu lotniczego UPS i zrealizować szybką dostawę przesyłek do Niemiec. 

Dlatego też skupimy się tu na zagadnieniu, w jaki sposób zamawiać przesyłki kurierskie do Niemiec. Cała procedura jest bardzo prosta i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Aby tani kurier do Niemiec dostarczył Twoją paczkę, jedyne co jest potrzebne to dostęp do Internetu.

TAK, chcę wysłać tanią paczkę do Niemiec>

Rejestracja w naszym serwisie jest zupełnie darmowa.

Płacisz jedynie za zrealizowane zlecenia.

Nic nie ryzykujesz, a oszczędzasz na kurierze

 

Dzięki nam nie będziesz się już szukać, jak wysłać tanio paczkę do Niemiec. Wystarczy ledwie kilka kliknięć, aby nadana przez Ciebie szybka przesyłka znalazła się w drodze do odbiorcy. Ponadto osoby, które dotąd nie skorzystały z naszych usług, mogą liczyć na dodatkową zniżkę w wysokości 10% na swoje pierwsze zamówienie. Nie zwlekaj zatem i wyślij z nami swoją paczkę.

 

 

Ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec

Tani kurier do Niemiec jest jedną z najpopularniejszych usług w ofercie serwisu Kuriernet.pl. Zatem nie  dziwi fakt, że tak dużo osób jest zainteresowanych poznaniem dokładnej ceny na tym kierunku. Koszt przesyłki do Niemiec jest u nas bardzo niski. Cena jest uzależniona między innymi od gabarytów paczki, jej wagi oraz miejsca nadania i odbioru. Obecnie stawka za wysyłkę do tego kraju zaczyna się od około 30 złotych netto. W naszym serwisie znajdziesz również ekspresowe paczki do Niemiec . Realizowane są one serwisem lotniczym dzięki czeku możliwa jest szybka dostawa przesyłek do Niemiec.  Aby uzyskać obecnie obowiązujący cennik, zapraszamy do wpisania danych na naszej stronie, a wówczas przedstawimy dokładny koszt wysyłki do Niemiec w naszej firmie, ale także u innych przewoźników, tak aby umożliwić porównanie paczek i wybranie najtańszej paczki do Niemiec.

 

Najtańszy kurier do Niemiec

By tani kurier do Niemiec faktycznie był tani, należy szczególnie zwrócić uwagę na sposób przygotowania paczki do transportu. Musi być ona zgodna z wytycznymi kuriera. Sprawdź jakie wymiary może mieć paczka i w jaki sposób może być zapakowana. Następnie zmierz i zważ ją dokładnie, a następnie otrzymane wyniki wpisz w formularzu nadawania paczki. Pamiętaj, że wszystkie paczki są weryfikowane przez Przewoźnika pod kątem zgodności z zadeklarowanymi wymiarami i waga taniej paczki do Niemiec.

 

Jak najtaniej wysłać paczkę do Niemiec

Paczki międzynarodowe są sporo droższe od tych, które wysyłamy do Warszawy czy Poznania. Na szczęście można mówić o takim pojęciu jak tanie przesyłki do Niemiec. Wystarczy tylko wiedzieć, na co zwracać uwagę, by maksymalnie obniżyć koszty. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że dużo tańsze jest nadanie listu niż paczki, paczka do Anglii kosztuje prawie tyle samo, mimo iż Anglia jest o wiele dalej niż Niemcy, tak samo jak kurier do USA. Jeśli więc tylko jest taka możliwość, by wysłać coś w formie listu, korzystajmy z tego. Miejmy jednak świadomość, że w niektórych przypadkach kurier może odmówić przyjęcia takiego listu – np. jeśli uzna, że istnieje zbyt duże zagrożenie uszkodzenia zawartości lub gdy przedmiot za dużo waży.

Dbajmy też o to, by paczka odznaczała się jak najmniejszymi gabarytami, które także mają wpływ na ostateczną cenę usługi. Dodatkowe koszty są także związane z ubezpieczeniem przesyłki. Jeśli jest ono obowiązkowe, a nie zależy nam na nim, obniżmy maksymalnie deklarowaną wartość paczki (pamiętajmy jednak o tym, że w ramach reklamacji odszkodowanie będzie minimalne).

Ale przede wszystkim sprawdźmy, jaki jest najtańszy kurier do Niemiec. Może się bowiem okazać, że między jedną a drugą firmą istnieje spora różnica w cenie za usługę wykonywaną na podobnych warunkach.

 

Tanie paczki do Niemiec - czego nie wolno wysyłać

Każda firma kurierska ma swój wewnętrzny regulamin, w którym określa listę przedmiotów zabronionych w ramach swoich usług. Na liście tej zawsze znajdują się przedmioty zakazane prawnie:

  • - broń
  • - narkotyki
  • - trucizny
  • - materiały wybuchowe
  • - substancje łatwopalne

Jednak każda z tych firm ma też własne warunki – np. zakaz przewożenia:

  • - żywych zwierząt
  • - żywych roślin
  • - żywności
  • - leków itp.

Dlatego przed wykonaniem paczki i zamówieniem kuriera, sprawdźmy, czy nie łamiemy procedur. Może się bowiem okazać, że paczka zostanie cofnięta bez zwrotu poniesionych przez nadawcę kosztów i tani kurier do Niemiec finalnie będzie znacznie droższą dla nas usługą.

 

 

Fakty o wysyłce paczki do Niemiec

Niemcy są naszym zachodnim sąsiadem. Odległość z Warszawy do Berlina wynosi niecałe 600 km. W przypadku miejscowości przygranicznych dystans może sięgać nawet kilku kilometrów. Dzięki temu przesyłki do Niemiec są doręczane naprawdę szybko i sprawnie. Coraz częściej świadczymy także usługi dla przedsiębiorstw. Niemcy są bowiem głównym partnerem handlowym Polski. Najpopularniejsze kierunki wysyłki paczki z Niemiec to Polska, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Litwa, Francja, Holandia, Belgia, Ukraina. Nie czekaj więc i zamów kuriera na dziś, a my postaramy się doręczyć tanią paczkę w błyskawicznym tempie. Działamy 24h na dobę, w każdym dniu tygodnia, co pozwala nam świadczyć usługi najszybciej i najtaniej.

 

Pakowanie i naklejanie etykiety na paczkę

Przed zamówieniem kuriera należy przygotować paczkę do wysyłki. To ułatwi dokładne zmierzenie paczki, co jest istotne podczas wypełniania formularza na naszej stronie. Spore odchylenia rzeczywistych rozmiarów przesyłki od tych podanych w trakcie składania zamówienia mogą sprawić, że nasz tani kurier do Niemiec nie przyjmie jej, co niepotrzebnie opóźni dostawę. Aby towar dotarł do celu w całości i bez choćby najmniejszych uszkodzeń, należy go odpowiednio zawinąć w miękki materiał, zapakować w sztywne pudełko, a następnie okleić je taśmą. Przedmioty, które mają jednolitą strukturę i nie posiadają krawędzi, nie muszą być pakowane. Trzeba w widocznym miejscu nakleić list przewozowy, który pozwala kurierowi określić adres odbiorcy.

 

 

Miasta należące do kraju

Berlin, Hamburg, Monachium (München), Kolonia (Köln), Frankfurt nad Menem (Frankfurt am Main), Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Brema (Bremen), Berlin, Hamburg, Monachium (München), Kolonia (Köln), Frankfurt nad Menem (Frankfurt am Main), Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Brema (Bremen), Lipsk (Leipzig), Drezno Dresden, Hanower Hannover , Norymberga Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Kilonia (Kiel), Aachen, Muenster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Wiesbaden, Gelsenkirchen

Brama triumfalna w Berlinie

Interesujące statystyki o kraju

Populacja (2017): 80,594,017
Powierzchnia kraju: 357,022 km²

Zamek na szczycie góry

Kurier do Niemiec - reklamacja

Mimo największych starań, jakich dokładają firmy kurierskie do swoich usług, może się zdarzyć, że zawartość przesyłki ulegnie uszkodzeniu – coś się stłucze, zarysuje, pęknie, w najgorszym wypadku zaginie. Przesyłki międzynarodowe, także te do Niemiec, mają do pokonania duże odległości, nie rzadko na drogach o nie najlepszej jakości – to wszystko powoduje, że są one narażone na wstrząsy i uderzenia. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń paczki należy złożyć reklamację na uszkodzenie.Aby reklamacja w firmie kurierskiej mogła zostać rozpatrzona, ważne jest, by przesyłka została otwarta w obecności kuriera. Wówczas, w razie ewentualnych strat jest możliwość wykonania specjalnego protokołu reklamacyjnego, który posłuży jako podstawa do uzyskania odszkodowania.

 

TAK, chcę wysłać tanią paczkę do Niemiec>

Rejestracja w naszym serwisie jest zupełnie darmowa.

Płacisz jedynie za zrealizowane zlecenia.

Nic nie ryzykujesz, a oszczędzasz na kurierze

Popularne kierunki dla tanich paczek :

Kurier Polska - Anglia           Paczki z Anglii do Polski

Kurier Polska - Niemcy         Paczki z Niemiec do Polski

Kurier Polska - Holandia      Paczki z Holandii do Polski

Kurier Polska - Szwecja        Paczki z Szwecji do Polski

Kurier Polska - Norwegia      Paczki z Norwegii do Polski

Kurier Polska - Irlandia         Paczki z Irlandii do Polski

Kurier Polska - Włochy         Paczki z  Włoch do Polski

Kurier Polska - Islandia        Paczki z Islandii do Polski

Kurier Polska - USA               Paczki z USA do Polski

Kurier Polska - Ukraina        Paczki z Ukrainy do Polski

Kurier Polska - Izrael            Paczki z Izraela do Polski

Kurier Polska - Turcja           Paczki z Turcji do Polski

Kurier Polska - Finlandia     Paczki z Finlandii do Polski