Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Nowy rok już na dobre rozgościł się w naszej świadomości. Mimo to wielu z nas dopiero teraz zakończyło swoje urlopy rozpoczęte w 2021 roku. Czym jest dla nas nowy rok? Z pewnością szansą na realizację siebie, zamknięcie dotychczasowego rozdziału w życiu czy chociażby okazją na kolne postanowienia. Dla portalu Kuriernet.pl jest to początek kolejnego okresu w którym zrobimy wszystko by sprostać wyzwaniom, które codzienność przed nami stawia. Jednym z tych wyzwań jest to aby wszystkie przesyłki zostały doręczone do adresata na czas. Nie ważne czy to ubrania, jedzenie, opony a może nawet części do samochodu. Niezależnie od tego czy to zwykłe zakupy czy na przykład prezent, my dajemy gwarancję, że tania przesyłka kurierska wywoła uśmiech o czasie. No właśnie, skupiając się na tych drugich- prezentach- warto zastanowić się nad tym co przed nami.

21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dziadka

Dla wielu z nas te dwa dni będą po prostu kolejnym dniem, który upłynie w ich życiu bez większych emocji. Nie jest to koniecznie dobry pomysł. Od 1964 roku te właśnie dni uznawane są za święto, popularne nazywane Dniem Babci oraz Dniem Dziadka. Bez wątpienia te właśnie osoby wywarły duży wpływ na życie każdego z nas. Wszyscy Ci, którzy mają Dziadków „na wyciągnięcie ręki” mogą doręczyć prezent osobiście. Co jeśli jednak już jakiś czas temu wybyliśmy z rodzinnych domów albo zwyczajnie jesteśmy niespokojną duszą, której wtedy nie będzie w domu?

Jak doręczyć prezent na Dzień Babci i Dziadka?

To pytanie wydaje się być dosyć łatwe. Zwyczajnie, zamawiamy coś przez Internet, płacimy, ustawiamy adres dostawy i… tyle. Czyżby? Jak okazuje się, może to nie być aż tak łatwe. Jak wspomniano, większość z nas kończy właśnie okres pod hasłem „nowy rok- nowy ja” i wchodzi w rutynę codzienności. Niestety, zarówno sklepy, jak i firmy kurierskie nie mogą sobie pozwolić na marazm.

Po intensywnym okresie zakupów Bożonarodzeniowych, właśnie teraz ruszył czas zwrotów, wymian, wykorzystywania kart podarunkowych znalezionych pod choinka itp. Konsekwencją tego jest spore zamieszanie w większości sklepów wirtualnych oraz spory ruch kurierów. Oznacza to, że towar zamawiany na ostatnią chwilę, może dojść zdecydowanie po terminie.

Jeśli jednak zamówienie zostanie zrealizowane teraz, prezent dotrze do adresata za wcześnie. Termin doręczenia to oczywiście tylko jeden problem. Może bowiem zdarzyć się, że przy zamieszaniu, sklep Internetowy będzie miał w swojej ofercie towar, którego nie posiada fizycznie.

No dobrze, jeśli już roztoczyliśmy czarne wizje, to jak z nich wybrnąć?

Sprawa jest bardzo prosta- skorzystaj z z oferty brokera kurierskiego Kuriernet.pl.

 

Kuriernet.pl a Dzień Babci i Dziadka

Można zadać sobie pytanie: dlaczego mam wybrać portal Kuriernet.pl? Po pierwsze dlatego, że mamy długoletnie doświadczenie poparte bardzo dobrymi opiniami klientów. Po drugie, z uwagi na współpracę z najlepszymi firmami transportowymi w naszym kraju. Kolejnym argumentem jest to, że zlecając nam usługę kurierską płacisz najmniej mając stosunek ceny do jakości.

Już od pierwszego zlecenia możesz zyskać. No dobrze ale koniec tego jawnego marketingu, przejdźmy do konkretów. Ważne jest to, że Kuriernet.pl pomimo gorączki grudniowych zakupów w idealny sposób uporał się ze wszystkimi zleceniami. Możecie nam nie wierzyć ale wszystkie prezenty nadane w odpowiednim terminie przed pierwszą gwiazdką zostały dostarczone wprost pod świąteczne drzewko.

Również obecnie, dzięki odpowiednio ukształtowanej współpracy z naszymi partnerami, nie odbieramy setek telefonów dziennie z pytaniem: gdzie jest moja paczka z towarem, który zwracam do sklepu?. Co więcej? Znaczenie wcześniej planujemy takie okazje jak np. Dzień Babci i Dziadka by płynnie wejść w okres największej liczby zleceń. My też jesteśmy ludźmi, którzy podobnie jak nasi Klienci cenią wartości rodzinne i uśmiech na twarzy najbliższych. W końcu, o czym już wspomnieliśmy, podchodzimy do naszej pracy z pasją. Właśnie dlatego nie ma przesyłek, których nie możesz z nami zrealizować. Począwszy od tanich przesyłek kurierskich, przez palety aż po bardzo pakunki o mało standardowe gabarytowo przesyłki, obsługujemy każde zlecenie.

Co jeszcze oferuje Kuriernet w związki z dniem Babci i Dziadka?

Pewnie, że nie. Powyżej wskazane argumenty to jedynie, te które są najważniejszymi. Istotna jest także bardzo duża oferta produktów dodatkowych, które w idealny sposób zapewnią taniej przesyłce kurierskiej bezpieczeństwo (ubezpieczenie). To jednak tylko cześć naszych propozycji. Może okazać się przecież, że Babcia lub Dziadek nie mają czasu siedzieć bezczynnie w domu i oczekiwać na przesyłkę. Przecież jest tylko do zrobienia. Właśnie dlatego możliwe jest wykupienie opcji, która gwarantuje doręczenie do określonej godziny.

 

No… i jeszcze podpowiadamy co możesz kupić w prezencie dla Babci lub Dziadka

 

Wybór prezentu to nie łatwe zadanie. Oczywiście, można kupić coś bardzo standardowego, jak na przykład kolejną czapkę, kapcie czy chociażby ciepły koc na zimowe wieczory. Czy jednak nie warto wprowadzić nieco kreatywności? Decyzja należy do każdego indywidualnie, jednak my uważamy, że prezent ma wywołać duży uśmiech. To kilka naszych propozycji:

 

1. Płyta CD, Książka- to jedynie podstawowa wersja prezentu. Oczywiście, obecnie mamy możliwość korzystać z platform streamingowych lub e-booków. Jeśli więc znasz gusta literackie lub muzyczne Dziadków, może warto przypomnieć melodie których słuchali kilka lat temu lub zainspirować ich współczesnym autorem.

 

2. Biżuteria- to propozycja zdecydowanie dla kobiety, chociaż jedynie pozornie. Z pewnością każda kobieta (również Babcia) poczuje się wyjątkowo mając uszach lub szyi nowe kolczyki lub łańcuszek.

 

3. Bilet do teatru lub kina- obecne czasy zdecydowanie ograniczają nasze możliwości korzystania z szeroko pojętej kultury. Właśnie dlatego bilet na ulubiony film lub sztukę teatralną w nowej odsłonie może być idealnym wyjściem, nawet jeżeli wyjście ma być jednoosobowe.

 

4. Pobyt w ulubionym ośrodku wypoczynkowym- to rozwiązani dla osób z nieco bardziej zasobnym portfelem. Należy mieć jednak na względzie, że nie musi być to długi wyjazd. Czasem aby oderwać się od otaczającej rzeczywistości wystarczy jedynie kilka dni. Nie koniecznie musimy brać pod uwagę destynacje poza granicami naszego kraju. Pamiętajmy, że czasem to co „mamy pod nosem” jest równie piękne co odległe tereny.

 

5. Przejazd sportowym samochodem, wizyta w gabinecie piękności- zestawienie tych dwóch aktywności może nieco zastanawiać, jednak dla prawdziwego fana motoryzacji, który z pewnością jeździł wieloma pojazdami możliwość prowadzenia sportowego pojazdu z duża prędkością, bez konsekwencji prawnych może być równie ekscytujące co dla kobiety, cały dzień spędzony z asystą pracowników salonu piękności.

 

6. Karta podarunkowa- to rozwiązanie swoją sławę może przedstawić w postaci sinusoidy. Początkowo był to idealny prezent, który z czasem zyskał status „nie mam pomysłu więc kupie kartę podarunkową”. Kuriernet.pl uważa jednak, że każdy powinien mieć wybór. Tak jak nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu firm kurierskich, tak karta podarunkowa daje możliwość wyboru przedmiotu, który kupimy.

 

7. Sprzęt sportowy- niezależnie od wieku, aktywność to zdrowie. Częstokroć, starsze osoby nie mają ochoty odwiedzać siłowni czy klubów sportowych. Wtedy idealnym wyjściem będzie prosty sprzęt sportowy (bieżnia, rowerek, hantle itp.). A może skorzystać z tego jako aurę mamy za oknem i rozglądnąć się za nowym sprzętem zimowym?

 

Wyżej wskazane propozycje to jedynie przykłady rzeczy, które z pewnością ucieszą Babcie lub Dziadka. Zapewne wywołają dużo entuzjazmu i zostaną zapamiętane na długo. Ważne jest jednak to by pamiętać, że nic nie zastąpi bukietu ulubionych kwiatów, wspólnego czasu czy chociażby spaceru. Kuriernet.pl wprawdzie jest w stanie obsłużyć jedynie stricte materialne zlecenia, jednak wierzymy w to, że wspomniane spacery i rozmowy zainspirują naszych Klientów do robienia prezentów swoim bliskim również bez powodu. Prezentów o których doręczenie właśnie my zadbamy

 

W związku z powyższym, zachęcamy do odwiedzin na naszej stronie www.kuriernet.pl. Możemy w szybki i prosty sposób zarejestrować tam swoje konto i bez ograniczeń korzystać z naszych usług. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, w gotowości znajdują się nasi konsultanci, którzy z ogromną chęcią odpowiedzą na zadane pytania.