Paczki do Anglii oraz paczki do Polski– Kuriernet.pl to ma

Anglia – podstawowe informacje

Wyspy Brytyjskie to popularny kierunek emigracji wśród Polaków.  Pomimo, niepewnej sytuacji związanej z brexitem, wciąż nasza ( polska) populacja jest dość liczna na wyspach, co oznacza, że potrzebna również jest szybka i sprawna obsługa przesyłek kurierskich wysyłanych zarówno do Wielkiej Brytanii jak i z Anglii do Polski.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze dostarczymy Twoją przesyłkę do Anglii w rekordowo krótkim czasie oraz – w niskiej cenie! Na tej podstronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych przesyłek do Anglii oraz firm kurierskich, z którymi współpracujemy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rodzaj przesyłki najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!

Usługa tanich paczek do Anglii

Chciałbyś wysłać paczkę do Polski lub Anglii? A może prowadzisz firmę, sprzedajesz na Ebay i wysyłasz dużo paczek do Anglii? Doskonałym rozwiązaniem jest Kuriernet.pl!

Z nami Twoja przesyłka dotrze na miejsce szybko i wyjątkowo tanio. W naszej firmie stawiamy śmiałe kroki w nowoczesność na gruncie dostarczania przesyłek kurierskich. Tanie paczki do Polski oraz do Anglii to część  misji naszej firmy!  Każdego dnia dbamy by Twoje przesyłki kurierskie dotarły na miejsce wyjątkowo tanio i bardzo szybko.

Specjalizujemy się w nadawaniu paczek zagranicznych na trasie Anglia Polska i Polska Anglia. Jednakże wysyłamy tanie paczki również do Niemiec, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, a także do wielu innych krajów europejskich. Chcąc, aby przesyłki szybko i tanio dotarły na miejsce, stworzyliśmy prosty i intuicyjny panel do ich wysyłania, dzięki któremu bez wychodzenia z domu nadasz transport, a nasz kurier dowiezie je na miejsce szybko, tanio i bezpiecznie. W Kuriernet.pl skorzystasz z usług paczki z Polski do Anglii i paczki z Anglii do Polski, za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz UPS.

Przyjmujemy do przewozu przesyłki od osób indywidualnych oraz od firm. Usługi dostępne są bez podpisywania umowy. Aby nadać paczkę wystarczy wypełnić formularza zamówienia kuriera, wydrukować list przewozowy i przekazać przesyłkę kurierowi. Paczki odbierane są codziennie bez dodatkowych opłat z terenu całej Polski. Czas doręczenia paczki do Anglii to 4-5 dni roboczych. Ceny poniżej zawierają całkowity koszt transportu od drzwi do drzwi. Usługa nie obejmuje wysp offshore oraz terytoriów zamorskich.

 

 

Paczka do Anglii
Cena: od 71,00 zł brutto
Doręczenie: 1-4 dni roboczych
Typ transportu: drogowy lub lotniczy

 

Jak wysłać paczkę do Anglii

Najpewniejszym i najkorzystniejszym sposobem wysyłania paczki do Anglii wydaje się kurier. Dlaczego? Poczta liczy sobie dość duży koszt przesyłki, a do tego czas dostarczenia również pozostawia wiele do życzenia. Co się zaś tyczy korzystania z usług prywatnych przewoźników, to niestety trudno mówić tu o profesjonalizmie. Zwykle nie mamy pewności jak usługa zostanie wykonana – jeżeli dobrze to nie ma problemu, ale jeżeli coś się stanie z przesyłką będą problemy z załatwieniem jakichkolwiek sytuacji reklamacyjnych.

Przesyłki kurierskie do Anglii są ekonomiczne, szybkie oraz bardzo wygodne – zarówno dla nadawcy i odbiorcy. Paczka do Anglii idzie równie szybko jak np. paczka do Francji. Może wydawać się, że cała procedura jest skomplikowana i trudniejsza niż na poczcie, gdzie wystarczy podejść z przesyłką do okienka, dlatego postaramy się przybliżyć, jak wysłać paczkę do UK kurierem. Najważniejsze jest to, że cała procedura nadania przesyłki odbywa się we własnym domu – wystarczy tylko dostęp do Internetu i drukarka. W przypadku paczek importowych z Anglii do Polski nie potrzebujemy nawet drukarki. Kurier sam przywiezie etykietę i naklei ją na przesyłkę.

Pierwszym krokiem jest otwarcie strony internetowej wybranej firmy kurierskiej i wypełnienie znajdującego się tam formularza. Gdy podamy dane osobowe i adresowe swoje oraz odbiorcy, a także szczegóły dotyczące paczki – jej wymiary, ciężar, szacowaną wartość, ewentualne ubezpieczenie przesyłki – wówczas zostaje wygenerowana cena za usługę kurierską. Po akceptacji warunków transakcji oraz po dokonaniu odpowiedniej wpłaty, na adres e-mailowy nadawcy przychodzi list przewozowy. Najważniejsze, aby dokładnie sprawdzić dane zawarte na liście przewozowym – adres odbioru oraz dostawy. Są to istotne dane, aby cały transport przebiegał bez kłopotu.

 

Paczka do Anglii – ile kosztuje

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje paczka do UK. Koszt jej transportu zależy bowiem od wielu czynników. Oczywiste jest to, że im paczka jest cięższa oraz większa, tym wyższa będzie cena za jej dostarczenie. Trasa pokonywana w tradycyjny sposób (bus+prom) będzie tańsza niż paczka kurierska wysyłana priorytetem, czyli samolotem – takie usługi świadczy firma UPS w serwisie UPS Express Saver. Jeśli nadawca zdecyduje się ubezpieczyć przesyłkę, także musi liczyć się z dodatkowym kosztem.

 

Jak tanio wysłać paczkę do Anglii

Może się wydawać, że tania paczka do Anglii w ogóle nie istnieje. Ze względu na dużą odległość jest oczywiste, że kurier do Anglii będzie dużo droższy niż np. z Warszawy do Krakowa. Nie oznacza to jednak, że nie można postarać się o to, by koszt takiej usługi okazał się jak najniższy. Trzeba tylko wiedzieć, jak najlepiej wysłać paczkę do Anglii.

Przede wszystkim należy zadbać o jak najbardziej ekonomiczne opakowanie – koszt transportu jest bowiem zależy nie tylko od ciężaru paczki, ale i od jej wymiarów.

 

 

Jeśli paczka kilogramowa ma wymiary odpowiadające przesyłkom cięższym, prawdopodobnie trzeba będzie zapłacić więcej. Dlatego starajmy się tak pomieścić wszystko w paczce, by pudełko okazało się jak najmniejsze, a zwłaszcza, by nie było ono ponadgabarytowe.

 

W serwisie Kuriernet.pl porównasz ceny kilku kurierów dla twojej paczki i będziesz mógł wybrać paczkę do Anglii tańszą nawet o kilkadziesiąt złotych.

Ile idzie paczka do Anglii

Podobnie jak nie da się jednoznacznie stwierdzić, ile trzeba zapłacić za transport paczki, tak trudno odpowiedzieć na pytanie, jak długo trwa przekazanie przesyłki od nadawcy do odbiorcy. Średni czas realizacji standardowego zlecenia wynosi 3-4 dni, ale jest to uzależniony od tego, w jakim okresie paczka jest przekazana kurierowi (np. czy w ciągu tych najbliższych dni jest weekend lub święta) – może się bowiem okazać, że paczka będzie musiała poleżeć dłużej w magazynie. Ponadto nie bez znaczenia jest odległość do miejsca docelowego oraz fakt, czy w jego pobliżu znajduje się sortownia przesyłek należąca do partnera kurierskiego. Dlatego też Londyn – stolica Anglii – czy też inne duże miasta, np. Birmingham, Sheffield,  Liverpool i Leeds mogą zostać o jeden dzień szybciej obsłużone niż oddalone od nich prowincje.

Paczki do Anglii - co mogą zawierać

Niestety nie wszystko może być przesyłane w przesyłce kurierskiej. Narkotyki czy papierosy oraz alkohol w dużych ilościach wydają się oczywiste, ale już kiełbasa nie bardzo. Na pewno nie można/ nie powinno się wysyłać produktów spożywczych o krótkiej dacie przydatności do spożycia oraz nie zabezpieczonych hermetycznie. Musimy pamiętać, że transport kurierski trwa kilka dni, w niekontrolowanej temperaturze. Artykuły spożywcze mogą ulec zepsuciu w tym czasie i nie nadawać się do spożycia.

Lista przedmiotów zabronionych do transportu w serwisie międzynarodowym.

Kurier Polska-Anglia dla firm

Przesyłki do Anglii realizowane drogą kurierską to nie tylko paczki i listy nadawane przez osoby prywatne. Firmy kurierskie to również partnerzy biznesowi dla większych firm, które prowadzą import lub eksport towarów między Polską a Wielką Brytanią zwaną również w skrócie UK. W serwisie Kuriernet.pl obsługujemy również klientów biznesowych. Przy większej ilości przesyłek realizowanych do Anglii lub importowanych z Wielkiej Brytanii oferujemy jeszcze niższe ceny usług kurierskich. Zapytaj o to naszych konsultantów.

Wyceń przesyłkę do Wielkiej Brytanii