Sklep DPD

Sklep DPD czyli wszystko co może się przydać w procesie tworzenia i wysyłania paczki

 

Mówienie o firmie DPD jako o podmiocie ukierunkowanym stricte na usługi kurierskie, można mówić o dużym skrócie myślowym. Dlaczego? Właściwie dlatego, że jest to przedsiębiorstwo spedycyjne. Używamy tych słów z całą świadomością tego, jaki ładunek niosę one za sobą.

 

DPD marka i jakość

 

Firma DPD od lat znana jest na świecie jako marka od zadań specjalnych. Poczynając od prostych przesyłek kurierskich w opakowaniach kopertowych, poprzez przesyłki paczkowe, paletowe aż po usługi związane z nadaniami o nieregularnych kształtach, firma świadczy tego typu usługi na najwyższym poziomie. To jednak jednie mały procent jej działalności. Do tego wszystkiego należy zaliczyć również spedycję, zarządzanie towarem oraz wiele innych. Firma nie ustępuje również miejsca w zakresie aplikacji mobilnych od lat oferując bardzo dopracowane oprogramowani wszystkim użytkownikom.

 

Również portal Kuriernet.pl może pochwalić się długotrwałą współpracą z firmą DPD. Rocznie obsługujemy setki przesyłek, które dostarczane są o najbardziej odległych zakątków kraju i kontynentu. Warto również wspomnieć, że długoletnie relacje dały nam możliwość zaproponowania naszym odbiorcom najlepszych na rynku cen.

 

Sklep DPD

 

Wiele osób będzie zaskoczonych z uwagi na to, że DPD kojarzy się raczej z obsługą sklepów a nie stricte ze sklepem. Warto wspomnieć, że w okresie kiedy rynek e-commerce rozwija bardzo prężnie, firma DPD jest jedną z trzech najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców. Zatem, o co chodzi ze sklepem DPD?

 

Firma uznała, że idąc za trendem kompletności usług należy zaproponować Klientom coś zupełnie nowego. Wiele razy zdarza się przecież, że zamawiając usługę kurierską drapiemy się po głowie, skąd weźmiemy odpowiednie opakowanie na przekazywany przedmiot, jak odpowiednio zakleić przesyłkę i gdzie poszukiwać niezbędnych etykiet. Okazuje się, że to co zaprząta nam głowę jest bardzo proste i na wyciągnięcie ręki.

 

Sklep DPD oferuje kilka podstawowych kategorii, które chociażby ze zwykłej ciekawości warto przeglądnąć.

 

1. Materiały operacyjne czyli wszystkie te rzeczy które mogą okazać się niezbędne w toku przygotowywania taniej przesyłki kurierskiej. Są to między innymi: koperty tekturowe, naklejki ostrzegawcze, etykiety samoprzylepne, tak zwane kangurki- folie na etykiety, listy przewozowe.

 

 


koperta DPD etykieta DPD list przewozowy DPD
 

Wskazane materiały mogą okazać się przydatne zarówno w użyciu przez osoby fizyczne jak i przez firmy. Spokojni, jeśli Twoje wątpliwości budzi ilość zamówionych produktów, warto zwrócić uwagę na to, że przydadzą się one do każdej kolejnej przesyłki.

 

2. Opakowania dodatkowe czyli kartony, drukarki termiczne, dyspensery, folie różnego rodzaju a nawet tuby tekturowe. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie te rzeczy są sygnowane DPD. Pokaż zatem swoim Klientom, że współpracujesz z poważnymi partnerami biznesowymi.

 

 


drukarka termiczna opakowanie DPD folia strecz
 

 

3. Opakowania na wymiar. Prowadząc biznes nie można się ograniczać do określonych rozmiarów. Poza działalnością to również nie jest sympatyczne. Nie chodzi przecież o to by nasz towar był jednym z wielu, ale o to by był wyjątkowy. Właśnie dlatego DPD wyposażyło się w park maszynowy pozwalający na to by dopasować rozmiar oraz typ zakupionych opakowań do przedmiotu, który się w niej znajduje. Mało tego, dzięki możliwością technicznym, firma ma w planach także personalizację kartonów w zakresie umieszczania konkretnego logo na jego powierzchni. Interesujące jest także to, że produkty autorstwa DPD wyprodukowane są z materiałów przyjaznych dla środowiska.

 

4. Promocje- to dział w którym umieszczane są produkty o wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nie musisz przecież płacić pełnej kwoty za produkt który chcesz wypróbować. Jest to idealne miejsce dla tych Klientów którzy chcą sprawdzić jakość proponowanych produktów czy ich odbiór przez swoich kontrahentów.

 

Powyżej wskazane propozycje wydają się być bardzo atrakcyjne. Z naszego punktu widzenia, najlepsze jest to, że wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nie musimy więc przemierzać czeluści internetu w poszukiwaniu pojedynczych przedmiotów. Oszczędzamy więc nie tylko czas ale również pieniądze związane z przesyłką. Jak wspomnieliśmy, oferta sklepu jest przeznaczona zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie DPD.

 

Masz z góry określone potrzeby? Napisz nam o nich

 

Firma DPD stara się dotrzeć do Klienta na każdy możliwy sposób. Jeśli więc zaczynasz dopiero swoją przygodę z przesyłkami kurierskimi i nie wiem co może Ci się przydać i w jakich ilościach, warto skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie sklepu DPD. Może być jednak i tak, że doskonale wiesz, co jest Ci potrzebne i umiesz określić miesięczne zużycie materiałów- świetnie, opowiedz im o tym. W każdej sytuacji przedstawiciel handlowy DPD skontaktuje się z Klientem i zaproponuje najlepszą możliwą ofertę z dostawą pod same drzwi.

 

 

 

A jak najlepiej korzystać ze sklepu DPD?

 

Jeśli kupować akcesoria do wysyłania paczek, to warto robić to w połączeniu z jej nadaniem. Jeśli zamawiać usługę kurierską to jedynie na najlepszej platformie kurierskiej w kraju- www.kuriernet.pl. Krótka instrukcja osiągnięcia sukcesu:

1. Zarejestruj się na www.kuriernet.pl- zajmie to całe 5 minut,

2. Zarejestruj się w sklepie DPD- to łatwe i przyjemne

3. Wyceń swoją przesyłkę podając jej wymiary i wagę. Nie zapomnij o kodach rabatowych i programach lojalnościowych, które obniżają koszty przesyłki.

4. Skompletuj wszystkie przedmioty które chcesz wysłać,

5. Zrób niezbędne zakupy w sklepie DPD- pudełka, foli, naklejki- to wszystko może się przydać,

6. Starannie zapakuj przesyłkę. Zadbaj o jej bezpieczeństwo.

7. Zamów odbiór paczki na www.Kuriernet.pl. Koniecznie pamiętaj o produktach dodatkowych, takich jak: ubezpieczenie przesyłki, pobranie czy gwarancja doręczenie do określonej godziny.

8. Oczekuj na kuriera

 

Jak widać, osiągnięcie idealnego połączenia jest bardzo łatwe i opłacalne. Jeśli opisany proces będzie powtarzany regularnie i często, każde kolejne zlecenie może być tańsze