• WYCEŃ PRZESYŁKĘ

  POTRZEBUJESZ WYSŁAĆ PALETĘ LUB ODEBRAĆ PALETĘ / DUŻĄ PACZKĘ Z ZAGRANICY? NIC PROSTSZEGO - WYPEŁNIJ FORMULARZ I POCZEKAJ NA WYCENĘ.
  DANE PODSTAWOWE
  cm
  cm
  cm
  kg
  DANE PODSTAWOWE

  Jak wysłać przesyłkę o większych kształtach lub paletę za pośrednictwem Kuriernet.pl?

            To bardzo proste i szybkie. Wystarczy, abyś zarejestrował swój profil na naszej platformie. Możesz to zrobić za pośrednictwem konta na portalu Facebook lub Google. Po otrzymaniu maila aktywacyjnego, cała strona jest do Twojej dyspozycji. Wycena zwykłych przesyłek, paletowych oraz o niestandardowych wymiarach trwa zaledwie 5 minut. Jakie informacje są potrzebne?

           Przede wszystkim, konieczne jest wskazanie miejsca odbioru, adresu docelowego, rodzaju przesyłanego towaru oraz przybliżonych wymiarów palety lub paczki. Zwróć również uwagę na produkty dodatkowe, takie jak pobranie czy ubezpieczenie. Po wprowadzeniu powyższych informacji, otrzymasz ofertę transportu swojej paczki lub palety, a także rekomendacje firm mogących obsłużyć zlecenie.  Uwaga! To nie wszystko- już przy pierwszym zleceniu możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji i opcji obniżenia ceny przesyłek. Jak to zrobić? Nic prostszego- skorzystaj z naszego programu Skarbonka lub programu partnerskiego. A jeśli chcesz o coś zapytać, wycenić paczkę, dokupić usługi, skorzystaj z naszej infolinii lub formularza kontaktowego.

  Kuriernet.pl – idealny partner dla e-commerce

           Bez wątpienia, ostatni czas nauczył nas, że prawdziwe jest powiedzenie „fortuna kołem się toczy”. Gałęzie przemysłu, które dotychczas rozwijały się w sposób imponujący, z uwagi na lockdown, obniżyły loty i obecnie starają się wrócić do kondycji sprzed epidemii. Niezastąpionym towarzyszem w podróży na szczyt będzie platforma, która wspomoże biznes w dostarczeniu sprzedawanych produktów do kontrahenta w prosty, szybki- a co najważniejsze- opłacalny sposób.

           Właśnie dlatego, naczelny partner biznesowy, jakim jest portal Kuriernet.pl, oddaje do dyspozycji swoich Klientów platformę wyceny przesyłek paletowych oraz paczek o dużych gabarytach.


  Dlaczego warto skorzystać z Kuriernet.pl? Bo to same plusy- sprawdź sam!

           Nie ulega wątpliwości, że w prowadzeniu biznesu pojawiają się takie atrybuty współpracy, które decydują o sukcesie i osiągnięciu pozycji konkurencyjnej względem innych funkcjonujących firm. Kuriernet.pl, wsłuchując się od lat w potrzeby swoich kontrahentów oraz kibicując ich rozwojowi, tworzy swoje produkty w taki sposób, by były one „uszyte na miarę” sukcesu. Co nas wyróżnia?

          1. Szybkość działania. Kuriernet.pl, zdaje sobie sprawę, że w natłoku wielu obowiązków, jakie przedsiębiorca musi wypełnić każdego dnia, wszelkie ułatwienia będą dla niego bardzo ważne. Dlatego, portal został stworzony w taki sposób, by zbędne informacje zostały ograniczone do zera. Zamówienie kuriera zajmuje nie więcej niż pięć minut (razem z rejestracją), czyli nie dłużej niż wypicie kawy.

          2. Atrakcyjne ceny. Celem każdej firmy jest osiąganie zysku, więc ograniczanie kosztów to jedno z najważniejszych elementów jej polityki. Kuriernet.pl, stawiając na zrównoważony rozwój, kładzie nacisk na współpracę partnerską. Cennik świadczonych usług jest możliwie atrakcyjny, a dodatkowa możliwość skorzystania z licznych promocji i programów lojalnościowych (i to już od pierwszej przesyłki) sprawiają, że czym więcej wysyłasz, tym mniej płacisz. Czy na rynku jest inna platforma z tak dobrą ofertą łączącą cenę z nienaganną jakością? Jeśli kiedyś ją znajdziesz, poinformuj nas o tym.

          3. Zaufane firmy kurierskie. Kuriernet.pl to platforma dostarczająca usługi z najwyższej półki. Głównym elementem naszego zainteresowania nie jest ilość, ale jakość. Wierzymy, że to właśnie ona spowoduje, że liczba obsługiwanych przez nas przesyłek będzie wzrastała. Podejmując współpracę z nowymi firmami kurierskimi stawiamy, przede wszystkim, na poziom wykonywanych przez nich usług. Nie kierujemy się opiniami z Internetu czy statystykami. Czy to odpowiedzialne i trafne podejście? Tak, bo to Kuriernet.pl wyznacza poziom standardów, bez możliwości przymknięcia oka na najmniejsze szczegóły.

          4. Obsługa techniczna i kontakt z Klientem. Oczywiście, nasza platforma została tak stworzona, aby była możliwie najbardziej intuicyjna. Nie marnujesz zatem czasu na to, by zastanawiać się „co ja mam tu wpisać?” Dodatkowo, jeśli chcesz o coś zapytać, nasi doradcy są w pełnej gotowości i do dyspozycji zarówno pod numerem telefonu, jak i przed komputerem, aby obsługiwać skrzynkę mailową. Dzwoniąc do nas nie będziesz słuchał przez 15 minut muzyki, aby w końcu przeprowadzić 2- minutową merytoryczną rozmowę. Średnia oczekiwania na połączenie z naszym pracownikiem to 57 sekund.

          Wskazane argumenty to jedynie wybrane (najważniejsze), spośród wielu. O jakości Kuriernet.pl świadczy chociażby liczba obsługiwanych zleceń oraz stale rosnące grono przedsiębiorstw, które nam zaufały. Pamiętaj jednak, że gdyby nie współpracujące z nami firmy kurierskie, nie byłoby o czym mówić. Kto zatem jest naszym wsparciem w zakresie obsługi przesyłek paletowych i paczek wielkogabarytowych?

  Nagel Group

            Firma Nagel, której genezę datuje się na połowę lat czterdziestych ubiegłego wieku, to część bardzo dużego konsorcjum o nazwie Nagel Group założonego przez Kurta Nagela seniora w Niemczech. Jak można się domyśleć, początki firmy nie były łatwe. Również, biorąc pod uwagę konkurencję, jaka już we wspomnianym czasie pojawiła się na opisywanym rynku, Nagel poszukując złotego środka, musiał się czymś wybić. Wybór padł na bardzo ryzykowną branżę, zwłaszcza biorąc pod uwagę ograniczoną technologię, a także stale naglący czas. Jak się jednak okazało, konsekwencja i dążenie do celu były idealnymi środkami do opanowania rynku transportu produktów spożywczych. Wymagało to zakupu specjalistycznych pojazdów, przeszkolenia kierowców, a przede wszystkim wdrożenia procedur, o których dotąd jedynie rozmawiano z dużym powątpiewaniem, że uda się je zaimplementować.

            Nagel, przez niemal 85 lat, zrobił milowy krok w swoim rozwoju. Modernizacja całego przedsiębiorstwa w zakresie parku pojazdów i maszyn, wdrożenie nowych rozwiązań, poszerzenie oferty o typowe, ale także niestandardowe usługi oraz ekspansja niemal na całą Europę spowodowały, że firma ta zajmuje czołowe miejsce w rankingach firm kurierskich.

            Nagel Group to nie tylko stricte usługi w zakresie transportu rzeczy z punktu A do punktu B. Właściwie, można określić firmę jako wszechstronnego menadżera w logistyce. W zależności od wybranego zakresu współpracy, Nagel może zorganizować cały proces dostaw od momentu złożenia zamówienia przez naszego partnera biznesowego, poprzez jego pakowanie i transport do momentu kiedy produkty zostaną złożone w magazynie adresata i skatalogowane. Oczywiście, firma nadal jest liderem w szeroko rozumianej branży spożywczej, jednak stworzyła także oddzielną komórkę, która zajmuje się przewożeniem dużych przesyłek paletowych oraz dużych paczek. Istotnym plusem świadczonych przez nią usług jest to, że flota pojazdów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania, jest gwarantem, że powierzony jej towar dotrze w idealnym stanie, niezależnie od tego czy są to typowe produkty, czy też takie, które wymagają szczególnych warunków z uwagi na swoje właściwości.


  Kuehne + Nagel

            Jak sama nazwa wskazuje, przedsiębiorstwo stanowi połączenie firm Kuehne oraz wspomnianego już Nagel Group. Wspólna praca w określonych sektorach dała możliwość przekazania Klientom usług na najwyższym, światowym poziomie. Specjalizując się w sprzedaży „one step shopping”, oferuje transport lotniczy, morski, drogowy oraz kolejowy właściwie każdej branży, bez względu na rodzaj towaru. Ważnym elementem działalności jest, bez wątpienia, możliwość przekazania za pomocą Kuehne + Nagel produktów, których nie możemy przesłać za pośrednictwem innych firm z uwagi na ich właściwości. Są to towary na wyższym poziomie niebezpieczeństwa transportowego, wyjątkowo kruche, leki, elementy konstrukcji samolotów, pojazdów czy Hi- Tech. Jest to możliwe głównie dzięki doświadczeniu w zakresie zabezpieczenia tego typu nadań oraz różnorakich środków transportu. Firma nie ogranicza się jedynie do usług stricte kurierskich, oferując swoim Klientom kompleksowe usługi spedycyjne na terenie całej Europy. W ten sposób właśnie, K+N stworzyła przedstawicielstwo w około 100 krajach kontynentu, zatrudniając około 80 000 pracowników. Również, w naszym kraju firma „rozwija żagle”, prowadząc działalność od 28 lat w 26 lokalizacjach, które przypadają w największych miastach Polski. Ich szczegółowe destynacje określone są na stronie internetowej przedsiębiorstwa wraz z opisem wszelkich świadczonych usług.


  Raben Group – palety i paczki międzynarodowe

            Raben to jeden z najbardziej znanych kurierów na naszym rynku. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku zajmuje bardzo wysokie miejsca w wielu rankingach firm transportowych. W większości przypadków, jest on jednak popularny z uwagi na mniejsze przesyłki paletowe, głównie obsługiwane na terenie kraju. Na tym jednak jego działalność się nie kończy. Przeciwnie- Raben Group to bardzo duże i stale rosnące przedsiębiorstwo, które poza mniejszymi przesyłkami, obsługuje również bardzo duże towary umieszczone na paletach lub w paczkach o znacznych wymiarach. Ich działalność rozciąga się na całą Europę. Przewodnią myślą jest, niewątpliwie, transport drogowy, jednak z uwagi na rozwój współpracy z przedstawicielami innych kanałów przesyłowych, spedycja samolotowa czy morska również nie stanowi problemu. Kuriernet.pl od lat współpracuje z firmą Raben, gwarantując ich najwyższą jakość, terminowość oraz ceny, które będą przyjęte z optymizmem przez większość właścicieli firm. Szczegółowe informacje o zasięgu prowadzonej działalności, świadczonych usługach oraz produktach dodatkowych znajdują się na stronie internetowej podmiotu oraz na portalu Kuriernet.pl


  Pall-ex – specjalista od półpaleta i palet krajowych i międzynarodowych

            Jest to firma, której początki datowane są na lata trzydzieste ubiegłego wieku. Właśnie w tym czasie, w Wielkiej Brytanii powstał Pall-ex, stając się z czasem kluczowym podmiotem tamtejszego oraz europejskiego rynku kurierskiego. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim, szybkość doręczenia oraz wszechstronność obsługiwanych zleceń. Dzięki doświadczeniu oraz wyjściu naprzeciw oczekiwaniom Klientów, są jedną z kluczowych firm pod względem transportu palet oraz przesyłek dłużycowych. To, bez wątpienia, pozycje „numer 1” w ich ofercie. Poza nimi jednak, firma przewozi przesyłki o niestandardowych, nieregularnych kształtach, które nie są możliwe do transportu przez inne podmioty.