Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Transport przesyłki lotniczej

Obsługa kurierska KurierNet to gwarancja niezawodności i terminowości. Przesyłki dostarczamy szybko i oferujemy klientom najatrakcyjniejszą cenę na rynku. Dzięki nam wszystkie firmy, które działają również za granicą mogą przesyłać swoje paczki drogą lotniczą. Usługa umożliwia szybką dostawę do 52 krajów!

Transport powietrzny jest od lat uznawany za najbezpieczniejszy sposób przewozu ludzi i towarów. Jego główne zalety poza to między innymi szybkość podróży         i niskie ryzyko uszkodzenia przesyłki. Towar wysyłany z Polski może trafić w kilka dni nawet do odbiorcy z bardzo oddalonego kraju świata. Jego wady to wyższe koszty przesyłki i ograniczenia dotyczące ilości towaru w paczce.

Spedycja lotnicza

Usługi przesyłek lotniczych realizujemy we współpracy z jedną z największych na świecie firm kurierskich UPS. Firma słynie z profesjonalizmu i bardzo szybkiej dostawy paczek. Przesyłki transportowane są za pośrednictwem przewoźników lotniczych spełniających najwyższe standardy wydajności i normy bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi transportu przesyłki lotniczej wypełnij formularz. Poza informacjami dotyczącymi kraju dostawy, wagi i wymiarów paczki przydatna jest również charakterystyka wysyłanego produktu. Przed wypełnieniem formularza warto zapoznać się również z listą towarów zakazanych w wysyłce. Informacje o nich znajdują się na naszej stronie.

Ceny i informacje dodatkowe

Po wypełnieniu formularza przedstawimy wycenę produktu i opracujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Po rozpoczęciu transakcji otrzymasz informację kiedy kurier odbierze paczkę. Przy wysyłkach zagranicznych możliwe jest także śledzenie przesyłki. Dzięki temu możesz w każdej chwili sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się paczka.

Partnerzy:

Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 KURIERNET_logo_kolor_0x50 Logokex_0x50
Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: