Konsumencki lider jakości 2019

KurierNet to sprawdzony broker kurierski. Oferujemy tanie przesyłki kurierskie od najlepszych kurierów na terenie Polski oraz za granicą. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, który tani kurier ma najlepszą ofertę dla Ciebie.

Narzędzia

Serwis KurierNet.pl zapewni Ci szereg narzędzi ułatwiających codzienną wysyłkę:

Prosty panel do składania zleceń

Postaraliśmy się, aby składanie zlecenia na przesyłkę kurierską było jak najbardziej intuicyjne. Nasz formularz zamówienia kuriera ułatwi codzienną pracę

Intuicyjna książka adresowa

Wysyłasz często paczki do tego samego odbiorcy? Nasz system sam zapamięta wszystkie wpisywane przez Ciebie adresy

Otrzymuj pobrania zawsze na czas

Stworzyliśmy narzędzie, które automatycznie dokonuje przelewów z tytułu pobrań nawet w ciągu 24 godzin od momentu wpłynięcia ich na nasze konto lub doręczenia do Odbiorcy. W każdej chwili w zakładce Panel możesz sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje pieniądze. Miesięcznie dokonujemy blisko 5 tysięcy przelewów do naszych klientów. Możesz być pewny, że Twoje pieniądze są u nas bezpieczne.

Nadawaj mobilnie

Udostępnilismy w pełni responsywną wersję serwisu. Możesz nadać przesyłki również przez telefon czy laptop.

Importuj zamówienia na jeden z wielu sposobów

przygotowaliśmy możliwość importowania danych z zamówień z najpopularniejszych platform sklepowych takich jak: PrestaShop, Magento, Shoper, IAI-Shop, ClickShop oraz Sky-Shop. Na ich podstawie możesz generować automatycznie dokumenty przewozowe. Przygotowaliśmy również integracje z Allegro, Ebay oraz możliwość importowania zleceń z plików XLS

Zintegruj się przez Kuriernet API.    Realizuj masowe wysyłki

Jeśli posiadasz sklep internetowy lub inny system obługujący sprzedaż wysyłkową, wykorzystując protokół SOAP, możesz się zintegrować z naszą platformą. Dzięki temu zyskasz bezobsługową realizację wysyłek na masową skalę. Wykorzystując wbudowaną funkcję naszego API możesz samodzielnie pobierać i drukować etykiety wysyłkowe do zamówionych przesyłek/paczek/palet.

Aby otrzymać klucz dostepowy do naszego API napisz: biuro@kuriernet.pl

 

Koszyk
0 szt.  0,00