Tania paczka do Holandii

holenderskie wiatraki

Jak wysłać tanią paczkę do Holandii

Skorzystanie z usług serwisu Kuriernet.pl to najszybszy sposób na dostawę paczki do Holandii. W naszym serwisie możesz porównać ceny kurierów takich firm jak DPD, UPS i wybrać tanią paczkę do Holandii w serwisie drogowym lub skorzystać z serwisu lotniczego UPS i zrealizować szybką dostawę przesyłek do Holandii. 

Z poniższego artykułu dowiesz si jak najlepiej wysłać przesyłki kurierskie do Holandii. Cała proces jest bardzo prosty i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Aby tani kurier do Holandii dostarczył Twoją paczkę, jedyne co jest potrzebne to dostęp do internetu, drukarka i 5 minut wolnego czasu. Super!

TAK, chcę wysłać tanią paczkę do Holandii>

Rejestracja w naszym serwisie jest zupełnie darmowa.

Płacisz jedynie za zrealizowane zlecenia.

Nic nie ryzykujesz, a oszczędzasz na kurierze

 

Dzięki nam nie będziesz się już szukać, jak wysłać tanio paczkę do Holandii. Wystarczy ledwie kilka kliknięć, aby nadana przez Ciebie szybka przesyłka znalazła się w drodze do odbiorcy. Ponadto osoby, które dotąd nie skorzystały z naszych usług, mogą liczyć na dodatkową zniżkę w wysokości 10% na swoje pierwsze zamówienie.

Nie zwlekaj zatem i wyślij z nami swoją paczkę.

 

 

Ile kosztuje wysłanie paczki do Holandii

Tani kurier do Holandii jest jedną z najpopularniejszych usług w ofercie serwisu Kuriernet.pl. Zatem nie  dziwi fakt, że tak dużo osób jest zainteresowanych poznaniem dokładnej ceny na tym kierunku. Koszt przesyłki do Holandii jak i koszt przesyłki na Słowację jest u nas bardzo niski. Cena jest uzależniona między innymi od gabarytów paczki, jej wagi oraz miejsca nadania i odbioru. Obecnie stawka za wysyłkę do tego kraju zaczyna się od około 30 złotych netto. W naszym serwisie znajdziesz również ekspresowe lotnicze paczki do Holandii . Realizowane są one serwisem lotniczym dzięki czeku możliwa jest szybka dostawa przesyłek do Holandii.  Aby uzyskać obecnie obowiązujący cennik, zapraszamy do wpisania danych na naszej stronie, a wówczas przedstawimy dokładny koszt wysyłki do Holandii w naszej firmie, ale także u innych przewoźników, tak aby umożliwić porównanie paczek i wybranie najtańszej paczki do Holandii.

 

Najtańszy kurier do Holandii

Aby tani kurier do Holandii faktycznie był tani, należy szczególnie zwrócić uwagę na sposób przygotowania paczki do transportu. Musi być ona zgodna z wytycznymi kuriera. Sprawdź jakie wymiary może mieć paczka i w jaki sposób może być zapakowana. Następnie zmierz i zważ ją dokładnie, a następnie otrzymane wyniki wpisz w formularzu nadawania paczki. Pamiętaj, że wszystkie paczki są weryfikowane przez Przewoźnika pod kątem zgodności z zadeklarowanymi wymiarami i wagą taniej paczki do Holandii. Pamiętaj, aby nie wysyłać walizek, ani toreb podróżnych bez opakowania zewnętrznego. Takie paczki traktowane są jako paczki niestandardowe.

 

Jak najtaniej wysłać paczkę do Holandii

Paczki międzynarodowe są sporo droższe od tych, które wysyłamy do Warszawy czy Rzeszowa. Na szczęście w naszym serwisie mamy tanie przesyłki do Holandii. Wystarczy tylko wiedzieć, na co zwracać uwagę, by maksymalnie obniżyć koszty. Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że dużo tańsze jest nadanie listu niż paczki, paczka do Francji kosztuje prawie tyle samo, mimo iż Francja jest o wiele dalej niż Holandia, tak samo jak kurier do USA. Jeśli więc tylko jest taka możliwość, by wysłać coś w formie listu, korzystajmy z tego. Miejmy jednak świadomość, że w niektórych przypadkach kurier może odmówić przyjęcia takiego listu – np. jeśli uzna, że istnieje zbyt duże zagrożenie uszkodzenia zawartości lub gdy przedmiot za dużo waży.

Dbajmy też o to, by paczka odznaczała się jak najmniejszymi gabarytami, które także mają wpływ na ostateczną cenę usługi. Dodatkowe koszty są także związane z ubezpieczeniem przesyłki. Jeśli jest ono obowiązkowe, a nie zależy nam na nim, obniżmy maksymalnie deklarowaną wartość paczki (pamiętajmy jednak o tym, że w ramach reklamacji odszkodowanie będzie minimalne).

Ale przede wszystkim sprawdźmy, jaki jest najtańszy kurier do Holandii lub na Słowację. Może się bowiem okazać, że między jedną a drugą firmą istnieje spora różnica w cenie za usługę wykonywaną na podobnych warunkach.

kanały w Amsterdamie

Tanie paczki do Holandii - czego nie wolno wysyłać

Każda firma kurierska ma swój wewnętrzny regulamin, w którym określa listę przedmiotów zabronionych w ramach swoich usług. Ze względu na zakaz handlu materiałami pirotechnicznymi w Holandii niestety ten towar jest często przemycany do tego kraju. Proszę pamiętać, że jest to nielegalne i nie wolno wysyłać żadnych materiałów pirotechnicznych do Holandii.  Na liście rzeczy zabronionych  znajdują się również przedmioty zakazane prawnie:

  • - broń
  • - narkotyki
  • - trucizny
  • - materiały wybuchowe
  • - substancje łatwopalne

Jednak każda z tych firm ma też własne warunki – np. zakaz przewożenia:

  • - żywych zwierząt
  • - żywych roślin
  • - żywności
  • - leków itp.

Dlatego przed wykonaniem paczki i zamówieniem kuriera, sprawdźmy, czy nie łamiemy procedur. Może się bowiem okazać, że paczka zostanie cofnięta bez zwrotu poniesionych przez nadawcę kosztów i tani kurier do Holandii finalnie będzie znacznie droższą dla nas usługą.

 

 

Pakowanie i naklejanie etykiety na paczkę

Przed zamówieniem kuriera należy przygotować paczkę do wysyłki. To ułatwi dokładne zmierzenie paczki, co jest istotne podczas wypełniania formularza na naszej stronie. Spore odchylenia rzeczywistych rozmiarów przesyłki od tych podanych w trakcie składania zamówienia mogą sprawić, że nasz tani kurier do Holandii nie przyjmie jej, co niepotrzebnie opóźni dostawę. Aby towar dotarł do celu w całości i bez choćby najmniejszych uszkodzeń, należy go odpowiednio zawinąć w miękki materiał, zapakować w sztywne pudełko, a następnie okleić je taśmą. Przedmioty, które mają jednolitą strukturę i nie posiadają krawędzi, nie muszą być pakowane. Trzeba w widocznym miejscu nakleić list przewozowy, który pozwala kurierowi określić adres odbiorcy.

 

 

Miasta należące do Holandii

Holandia jest miejscem, które ma talent do kradzieży serce – i to podczas pierwszej wizyty. Patrząc na ten niewielki kraj, nie sposób przeoczyć liczne kanały, liberalny sposób myślenia, rowery w ilości milionów sztuk, wiatraki i kolorowe tulipanów. A pośród tego krążą kurierzy, niestrudzenie dostarczający liczne parczki. Jest to kraj, który ma wiele do zaoferowania. Kurier i paczki do Holandii mogą być pomysłem dla ciebie, aby otworzyć kolejny rozdział swojego życia. Amsterdam to jedno z holenderskich miast, w którym co roku pojawia się coraz więcej obcokrajowców. Dzięki niesamowitej ilości kawiarni, restauracji, muzeów, parków i krętych uliczek, trudno będzie ci się tam nudzić. Jest to także wyzwanie, jeśli pracujesz jako kurier i paczki z Polski do Holandii regularnie transportujesz. Jednak bez względu na wykonywany zawód, z pewnością łatwo będziesz mógł się zakochać się w tym niesamowitym miejscu. Warto również wiedzieć o tym, że kurier i paczki do Polski bardzo częstą są wysyłane z Holandii. Dlaczego? Ponieważ to w Holandii znajduje się jeden z największych portów morskich.

W Holandii jest wiele miast, które cieszą się popularnością w przesyłkach kurierskich. Należą do nich między innymi:

Amsterdam
Rotterdam
Haga
Utrecht
Eindhoven
Tilburg
Groningen
Almere
Breda
Nijmegen
Apeldoorn
Enschede
Haarlem
Arnhem
Zaanstad
Amersfoort
's-Hertogenbosch
Haarlemmermeer
Maastricht
Dordrecht
Lejda
Zoetermeer
Zwolle
Emmen
Ede
Westland
Sittard-Geleen
Deventer
Delft
Alkmaar
Heerlen
Venlo
Leeuwarden
Helmond
Hilversum
Hengelo

bazylika w Amsterdamie, Holandia

Interesujące informacje o Holandii

Chociaż Holandia to niewielki kraj, przyciąga ciekawą historią, kulturą oraz atrakcyjnym położeniem na mapie Europy. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Polacy są chętnie zatrudniani przez holenderskich przedsiębiorców, a dodatkowo coraz więcej niderlandzkich firm decyduje się na wejście na rynek Polski.
Trudno się zatem dziwić, że ten kierunek jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Dlatego, żeby dodatkowo ułatwić Ci oszacowanie kosztów przesyłki, na naszej stronie znajdziesz wygodny oraz intuicyjny w obsłudze kalkulator. Dzięki temu udogodnieniu szybko sprawdzisz, jaka jest cena wysyłki Twojej paczki oraz przekonasz się, że warunki skorzystania z naszych usług faktycznie są niezwykle korzystne!

 

Kurier do Holandii - reklamacja

Mimo największych starań, jakich dokładają firmy kurierskie do swoich usług, może się zdarzyć, że zawartość przesyłki ulegnie uszkodzeniu – coś się stłucze, zarysuje, pęknie, w najgorszym wypadku zaginie. Przesyłki międzynarodowe, także te do Holandii czy na Słowację, mają do pokonania duże odległości, nie rzadko na drogach o nie najlepszej jakości – to wszystko powoduje, że są one narażone na wstrząsy i uderzenia. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń paczki należy złożyć reklamację na uszkodzenie. Aby reklamacja w firmie kurierskiej mogła zostać rozpatrzona, ważne jest, by przesyłka została otwarta w obecności kuriera. Wówczas, w razie ewentualnych strat jest możliwość wykonania specjalnego protokołu reklamacyjnego, który posłuży jako podstawa do uzyskania odszkodowania.

 

TAK, chcę wysłać tanią paczkę do Holandii>

Rejestracja w naszym serwisie jest zupełnie darmowa.

Płacisz jedynie za zrealizowane zlecenia.

Nic nie ryzykujesz, a oszczędzasz na kurierze

 

Popularne kierunki dla tanich paczek :

Kurier Polska - Anglia           Paczki z Anglii do Polski

Kurier Polska - Niemcy         Paczki z Niemiec do Polski

Kurier Polska - Holandia      Paczki z Holandii do Polski

Kurier Polska - Szwecja        Paczki z Szwecji do Polski

Kurier Polska - Norwegia      Paczki z Norwegii do Polski

Kurier Polska - Irlandia         Paczki z Irlandii do Polski

Kurier Polska - Włochy         Paczki z  Włoch do Polski

Kurier Polska - Islandia        Paczki z Islandii do Polski

Kurier Polska - USA               Paczki z USA do Polski

Kurier Polska - Ukraina        Paczki z Ukrainy do Polski

Kurier Polska - Izrael            Paczki z Izraela do Polski

Kurier Polska - Turcja           Paczki z Turcji do Polski

Kurier Polska - Finlandia     Paczki z Finlandii do Polski