Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Wiekszość spraw związanych z obsługą przesyłek można zgłaszać na ogólny numer Infolinii:

 

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

 

Konsultanci odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania lub wskażą odpowiednią ścieżkę postępowania.

 

Punkty przyjęć przesyłek / magazyny dystrybucyjne:

 

Białystok
15-691 Białystok
ul. Gen. Kleeberga 16

 

bialystok@k-ex.pl

Czechowice-Dziedzice
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Krzywa 8

bielsko@k-ex.pl
Bydgoszcz
85-758 Bydgoszcz
ul. Przemysłowa 8

bydgoszcz@k-ex.pl
Częstochowa
42-200 Częstochowa
ul. Poselska 12/32

czestochowa.express@kolporter.com.pl
Gdańsk
80-718 Gdańsk
ul. Elbląska 110

gdansk@k-ex.pl
Gdańsk
80-718 Gdańsk
ul. Elbląska 110

gdansk@k-ex.pl
Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Cicha 6

gorzow@k-ex.pl
Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra
ul. Okopowa 6

jelenia@k-ex.pl
Kalisz
62-800 Kalisz
ul. Złota 74-82

kalisz@k-ex.pl
Sosnowiec/ Katowice
41-219 Sosnowiec
ul. Modrzewiowa 1

katowice@k-ex.pl
Kielce
26-001 Masłów
ul. Jana Pawła II 45

kielce@k-ex.pl
Koszalin
75-132 Koszalin
ul. Mieszka I 22 B

koszalin@k-ex.pl
Kraków
30-741 Kraków
ul. Nad Drwiną 8b

krakow@k-ex.pl
Lublin
20-315 Lublin
ul. Witosa 10

lublin@k-ex.pl
Łódź
93-253 Łódź
ul. Srebrzyńska 2/4

lodz@k-ex.pl
Nowy Sącz
33-111 Koszyce Wielkie
ul. Dobrzańskiego 6
Działania operacyjne i handlowe przejął oddział Tarnów.
Olsztyn
10-467 Olsztyn
ul. Sprzętowa 3 C

olsztyn@k-ex.pl
Opole
45-315 Opole
ul. Głogowska 35 A

opole@k-ex.pl
Piła
64-920 Piła
ul. Krzywa 35

pila@k-ex.pl
Płock
09-400 Płock
ul. Bielska 61

plock@k-ex.pl
Poznań
61-315 Poznań
ul. Pokrzywno 10a

poznan@k-ex.pl
Radom
26-600 Radom
ul. Toruńska 12

radom@k-ex.pl
Rzeszów
35-205 Rzeszów
ul. Wspólna 2

rzeszow@k-ex.pl
Szczecin
70-789 Szczecin
ul. Dąbska 69

szczecin@k-ex.pl
Tarnów
33-111 Koszyce Wielkie
ul. Dobrzańskiego 6

tarnow@k-ex.pl
Świebodzice
k. Wałbrzycha
58-160 Świebodzice
ul. Ofiar Oświęcimskich 30

walbrzych@k-ex.pl
Warszawa
(Izabelin, Mościska)
05-080 Izabelin
Mościska, ul. Bakaliowa 3

warszawa.express@kolporter.com.pl
Wrocław
55- 095 Długołęka
ul. Wrocławska 33d, hala H

wroclaw@k-ex.pl
Zielona Góra
65-001 Zielona Góra
Al. Zjednoczenia 104 A

zielona@k-ex.pl
 

 

Kuriernet_maksymalne_wymiary Kuriernet - jak obniżyć koszty paczek? Kuriernet - Towary wyłączone Kuriernet - Przesyłki lotnicze Kuriernet - Duże gabaryty
Import

Rzetelna_firma

Infolinia:
0­-22­-266­-86­-32


biuro@kuriernet.pl

Skontaktuj się
z Nami!

Partnerzy:

Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 Logodpd_0x50 Logokex_0x50 Logoups_0x50 Glslogo_0x50 KURIERNET_logo_kolor_0x50 Logokex_0x50
Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: